Real Chess

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.4 MB
  • Version 1.90
  • Dil Türkçe
  • Firma Alienforce
Real Chess mobil oyunu IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınızda oynayabileceğiniz heyecan verici bir mobil oyundur.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Real Chess mobil oyunu sizlere heyecanlı bir mobil oyun deneyimi yaşatacaktır. Yıllardır oyunculara heyecanlı bir oyun keyfi yaşatan satranç artık mobil hali ile avuçlarınızın içerisine geldi. 

Sizde Real Chess mobil oyununun muhteşem özellikleri ile eğlenceli bir oyun oynayın. Mobil cihazınız ile sizde eğlenebilirsiniz. Milyonlarca oyuncunun dahil olduğu Real Chess satranç oyununda rakibinizi alt etmek için hamlelerinize dikkat edin. Oyuna yeni başlayanlar için özel özel ipuçlarının da verildiği Real Chess oyunu 3D grafikler ile süslenmiş olup tercih edenleri her an heyecanlandırıyor. 

Mobil cihazınızın görüntü kalitesi oyunu daha keyifli oynamanıza yardımcı olacak en büyük etkendir. Sizde mobil cihazınız ile keyifli ve heyecanlı bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Real Chess satranç oyununu mobil cihazınıza ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın. 3D ve 2D kart çeşitlerinden birini seçin ve mücadele başlasın. Rakibinize yaptığınız her güçlü hareket de puanlarınızı biriktirin. 

Real Chess indir
DİĞER SÜRÜMLER